Evden Eve Nakliyat Soruları

Çünkü evinizin içinde ki bulunan oda sayısına göre hem araç hem de personel sayısı ona göre gönderim yapıyoruz. Oda sayısı belli olduğu takdir de hem iyi bir fiyat hemde ne tür hizmet sunulacak bilgisi daha ayrıntılı bilgi sayibi olursunuz. Örneğim; 1+1 Eviniz var içinde ki eşyalar sayısı ise belli ise müşteri temsilcilerimiz size net fiyat çıkartır. Ve ne tür paketleme malzemesi gereklidir bunun bilgisini size ister ekspertiz yapıp öğrenebilirsiniz isterseniz telefonda bilgi alabilirsiniz. Bu nedenle evinizin oda sayısı her zaman önemlidir.
Eşyalarınızı siz kendiniz hepsini paketlemesini yaparsanız yada sadece mutfak ,giysi ve ufak tefek eşyalarınızı siz kendiniz paketleseniz indirim olarak 100 ile 300 tl arası indirim alırsınız tabi bu hangi ne tür erşyaların paketlemiş iseniz ona göre fiyat düşer sadece özel eşyalarınızı paketlesiyseniz herhangi bir indirim alamasınız ama tüm ufak tefek, giysi ve mutfak eşyalarınızı paketlediyseniz indirim alırsınız.
Ama şunu da unutmayın iyi bir paketleme sadece taşınma gününde olmaz siizn için eğer ki çalışıyorsanız en az 1 hafta öncesi tüm ufak tefek eşyalarınızı paketlemeniz için gerekli malzemeleri temin edip daha sonra paketleme işini yapabilirsiniz. Eğer paketleme malzemesini temin edemiyorsanız anlaşma sağladığınız nakliye firmasından bu konuyla ilgili yardım alabilirsiniz.
Eğer gün esnekliğiniz varsa size kesinlikle cumartesi ve pazar günü tavsiye etmeyiz. Çünkü hafta sonu hem fiyat yüksek olur hemde firma arayışınız daha da zor olabilir. Yaz ayları genelikle tüm firmalar yoğun olur yoğunluk günleri ise en çok hafta sonu olur. Bu nedenle fiyat da yüksek olur ama eğer esneklik varsa hafta içi aradığınız her firma arayışınız daha olumlu potansiyel alabilirsiniz. Hem uygun fiyat hemde kaliteli hizmet alabilirsiniz.
Nakiye Firmaları evinizinde ki tüm eşyalarınızı demontajını yaparlar, paketler ve yeni evinizde aldıkları gibi kurulum yapar tüm eşyalarınızın paketlemesi yapıldıktan sonra yeni evinizde aldıkları gibi kurulum montaj herşeyi yapıp sizlere teslim ederler ev, ofis, banka, tekstil, fuar, depolama ve vb gibi tüm taşımalarınızı yapar.

Piyano ve para kasası taşıması ise EK ücret karşılığı yapılır piyano ve para kasası bu tür taşımalara girmez çünkü ağırlık olarak en az 150 kilo gram ile başlamaktadır. bunun için fazla personel ve piyano veya para kasası için özel eğitilmiş personel gelmesi lazım bunun için ise artı ücret olur.
Canlı hayvan taşıması kesinlikle yapılmaz kara yolları nakliye firmaları için ayrı ayrı belge verdiği için hangi belge ile ne yapılırsa o belgeye göre nakliye firmaları ona göre taşıma yapmak zorundalar. Ve araçlar genelikle kapalı olduğu için açık kasa olmadığı için canlı hayvan kesinlikle taşınılmaz.
Şehir içi taşımalarımız genellikle 1 gün sürmektedir. Tabi bu sizin isteğinize bağlıdır eğer 2 gün sürmesini istiyorsanız 2 gün yaparız ama iki gün olduğu takdirde bu da sizin için maliyetli olur. Örneğim 3+1 ev eşyası sabah saatlerde başladığımızı varsayalım öğleden sonra bitmese en geç akşama doğru taşımanız kople biter ertesi güne kesinlikle bırakmıyoruz. Biz taşıma yaparken yeni evinizde sizde kolilerinizi acabilirsiniz ve yerleştirmesini yapabilirsiniz yada bir su tutup daha sonra yerleştirmesini yapabilirsiniz.
Ertesi gün ise işe gidebilirsiniz tabi size kalmış olan bir durumdur.
Evinizin oda sayısı ve eşya miktarı: Ne kadar eşyanız varsa onu nakliye firmasına söyleyiniz ve eşya detayları eğer telefonla söyleyebiliyorsanız söylersiniz veya keşif için ekspertiz isteyip eşyalarınız ayrıntılı bir şekilde keşif yapıldıktan sonra size net fiyatı çıkarmaktadır.
Kamyon sokağa , Siteye girebiliyor mu: Eğer taşınacaksanız bu tür bilgileri nakliye firması size söylemez sizin bunları söylemeniz lazım çünkü bunlar taşıma esnasında size süpriz olarak fiyat yükselmesi olabilir. Bu endnele eğer yeni evinizin sokağı geniş ve araç girebilirsa herhangi bir sorun olamz ama eğer ki araç giremiyorsa sokağa bunun için personellerimiz sizden ek ücret talep etme hakkına sahipler. Veya sitede yaşıyorsanız araba siteye giremiyor veya izin verilmiyor bunu da aynı şekilde daha önce söylemeniz gerekmektedir. Bu tür sıkıntılar için ekspertiz istemeniz ve yakın olan semte taşınacaksanız ekspertiz her iki tarafı kontrol etmesinden fayda vardır.

Eşya kaçıncı katdan kaçıncı kata taşınacak asansör var mı: teelfonla nakliye firmasını aradığınzıda kat bilgisini hemen hemen tüm nakliye firmaları söylüyor ama bazen unutulabiliyor bu nednele siz kat bilgisini her iki taraf için söyleyiniz eğer katlar yüksek ise asansör varsa kullanılabiliyorsa ve sadece ufakj tefekler için kullanılıyorsa herhangi bir ek ücret fazla olmaması lazım ama eğer kat yüksek ama asansör yok ise bu sizin için kat başı maliyet olabilir. veya dış cephe asansör sistemi ile taşımanızı yapabiliriz bunun için de ek ücret olur.

Eşya nereye taşınacak: Eşyanın nerden alınıp nereye taşınacak kat bilgisi oda sayısı araba binann veya sokağa girme gibi bu tür bilgiler her zaman gereklidir. Şehir içi taşımalarda genelikle nerden nereye kat bilgisi tüm ayrıntılı bilgileri sizden alınır. Ama şehirler arası ise hangi ilden hangi ile ve neresine gidilir bu bilgiler alınır.

Şehir içi taşımada müşteri hizmetlerimiz sadece sizden yükleme tarafı olan adresi almaktadırlar diğer adresi ise şoföre verilir taşımaya gelen şoför sizinle irtibata girer. Sizde sağlıklı bir taşınmak istiyorsanız daha sayamadığımız bir çok şeyler olabilir bunun için sizin aklınızda olan tüm soruları sorabilirsiniz.
0 536 253 71 38